Memur Sen Üyelerine Avrupa’da Eğitim Fırsatı

Memur-Sen, üyelerine, eşlerine ve çocuklarına Polonya’da eğitim veren Vistula Üniversitesi’nde indirimli lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında eğitim alma fırsatı sunuyor.

 

 

Konfederasyonumuz ile Avrupa’da 320 özel üniversite arasında 8’inci sırada yer alan Vistula Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği protokolüne göre Memur-Sen üyelerine, eşlerine ve çocuklarına yüzde 10 indirimli lisans, yüksek lisans ve doktora yapma imkanı sağlıyor.

Eğitim dili İngilizce olan Vistula Üniversitesi’ne kayıt olan üyemiz, eğitim gördüğü sürece Avrupa’nın birçok ülkesini gezebilecekler. Ayrıca birçok ülkeden öğrencisini bünyesinde barındıran üniversiteye kayıt olunması durumunda çok kültürlü ortamda eğitim alma fırsatı bulanabilecek.

Polonya Vistula Üniversitesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Orhun Eskici ile Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu arasında imzalanan protokol, 2014-2015 Eğitim Öğretim Dönemi sonuna kadar geçerli olup tarafların anlaşması halinde süresi uzatılabilecektir.

 

Daha önce üniversitelerle yaptığımız indirim anlaşmaları da devam etmektedir.

PROTOKOL METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Memur Sen Üyelerine Yüksek Lisans İmkanı İşte Memur-Sen’in Kazanımlarının Tam Listesi İşte Tüm Taleplerimiz Memur-Sen Marşları Memur-Sen 5. Olağan Genel Kurul İlanı Engin Tıp Merkezi İle Anlaşma İmzalandı Memur-Sen’den Üyelerine Yurtdışında Eğitim Fırsatı Önemli Bilgilendirme Memur Sen Üyelerine Avrupa’da Eğitim Fırsatı

KÖŞE YAZILARI

BASINDA MEMUR SEN
  • paylas Butonları
    Site ile alakalı görüş ve önerileriniz için mustafa@memursen.org.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.